Menu

Zakochałam się w życiu!

wszystko to czego brakuje na co dzień. uśmiech, dobra energia i totalny luz. zapraszam Cię do mojego świata. zakochaj się w życiu!

2 lata. dziękuję!

dzien.dobry.ola

zmiana1

hej kochani!

chciałam podzielić się z Wami naprawdę ważną dla mnie wiadomością - dwa lata temu poczyniłam na tym blogu swój pierwszy wpis! :)
Zacznę nieco patetycznie, a co tam! :) Otóż - zawsze wydawało mi się, że jestem nieźle pokręcona i jakoś nigdy mi to szczególnie nie przeszkadzało. Znajomi i przyjaciele ze szkoły czy studiów, którymi się otaczałam cenili sobie ten mój uśmiech i prawie niegasnącą radość życia.
Później przyszedł moment, w którym zaczęła się prawdziwa (!!) praca. Wiecie, człowiek musi w pewnej chwili wydorośleć, stać się bardziej poważnym, zacząć myśleć w zupełnie inny sposób i tak dalej. Tak mi się wtedy wydawało. Jak było naprawdę?

Poznałam w swojej pracy wspaniałych ludzi. Okazało się też, że praca przynosi mi ogrom satysfakcji, nowe wyzwania, ciągle mnie zaskakuje, ale ten uśmiech i radość z najdrobniejszych rzeczy nieustannie są ze mną. Mało tego! To wcale nie jest tak, że "dorosły" musi być smutny i mega poważny w tej swojej "poważnej" pracy. Ja chciałam inaczej, wiedziałam że tak można!
Być może myślisz sobie to co wiele osób dookoła - "to nie jest normalne". Być może tak właśnie jest, ale dzięki temu dużo łatwiej przechodzi się przez wiele trudnych momentów w życiu. Dzięki temu również poznałam niezliczoną ilość cudownych ludzi, na których wiem że mogę polegać.

Jestem ogromną fanką teorii, że to co dajesz innym - wraca do Ciebie z podwójną siłą. Jeszcze bardziej jednak wierzę w to, że uśmiech i dobra energia przyciąga takich samych ludzi. Uwielbiam kiedy mogę się dzielić swoją siłą. Siłą pozytywnego myślenia, jakkolwiek tandetnie to brzmi w czasach wszechobecnego kultu roztaczania "pozytywnych wizji".
Jeśli jesteś wiarygodny w tym co robisz, cała reszta będzie w tym z Tobą. Tylko jedna rzecz - pozostań wierny przede wszystkim sobie!

Ten blog nie raz i nie dwa, dawał mi wielką siłę do dalszego działania. To miejsce, to przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy po każdym wpisie dawali znać, że to co tutaj wypisuję - ma sens.

I chociaż bardzo dużo zmieniło się przez te dwa lata, to pewne rzeczy zostały te same. Wiem, że chcę jeszcze bardziej inspirować do działania i jestem pewna, że nigdy w życiu nie można się poddawać.

Uściski,

Aleksandra

 

 

 

© Zakochałam się w życiu!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci